Про центр
Структура центру
Рада засновників та адміністративна група
Голова правління
Виконавчий директор
Заступник виконавчого директора
Секретар
Відділи
Інформаційно-аналітичний відділ
Логістичний відділ
Експертно-юридична підтримка
Бухгалтерія
Відділ по зв'язках з громадськістю
Проєкти та робочі групи
"Інфоканал"
"Стратегічний запас"
"Логістика"
"Школа волонтерів"
"Теплі долоні"
"Твоя оселя"
"Енергобезпека та енерго-ефективність"
"Волонтерський рух"
"Міжнародна співпраця"
"Наш спорт"
"Афіна Галерея"
Наші фото
Наші досягнення
Реєстр складських приміщень
Створено актуальний реєстр складських приміщень, які можна використовувати для розміщення вантажів гуманітарного призначення; вантажів, призначених задля забезпечення продовольчих запасів міста; товарів першої необхідності, включаючи ті, що вимагають спеціальних умов зберігання. Дані реєстру постійно оновлюються.
Колл-центр
Організована робота кол-центру, до завдань якого входить: проведення консультацій у режимі онлайн; збір та обробка актуальної інформації про операторів та можливості у сфері гуманітарної допомоги у Запоріжжі та області.
Координація взаємодії між організаціями
Координується взаємодія між запорізькою державною військовою адміністрацією, запорізькою міською радою, благодійними організаціями та фондами, волонтерським рухом, торговельними мережами, підприємствами та власниками складських приміщень у частині належного збереження та розподілу гуманітарних вантажів, формування довгострокових продуктових запасів для забезпечення населення на випадок облогового стану та критичних ситуацій, зумовлених воєнним становищем.
Співпраця з торгівельними мережами
Зокрема, у співпраці з торговельними мережами «Варус», «сiльпо» та «АТБ» сформовано критичні запаси продовольчих товарів.
Організовано зберігання продовольчих наборів
Організовано зберігання продовольчих наборів та продуктів глибокого заморожування для запорізької державної військової адміністрації.
1600 тонн вантажу
Розміщено 1600 тонн вантажів, таких як борошно, олія i таке інше.
Безкоштовне розміщення на складах
Організовано безкоштовне розміщення на складах міста продуктових наборів від Міністерства Соціальної Політики України та уряду Нідерландів.
Допомога ЗСУ
Надано допомогу у розміщенні особового складу та техніки збройних сил України.
Допомога ТРО
Надано допомогу підрозділам територіальної оборони щодо забезпечення їх військовим екіпіруванням, засобами захисту та зв’язку: генератори, бронежилети, супутникові телефони, рації тощо.
Допомога підприємствам
Розміщено у м. Запоріжжі 3 підприємства, що евакуйовані з території запорізької області, включаючи підприємство зі збирання та вивезення тпв.
Допомога в евакуації
Надано допомогу в евакуації з окупованих територій та розміщенні у Запоріжжі внутрішньо переміщених осіб.
Гуманітарний склад одягу
Організовано гуманітарний склад одягу при запорізькій державній військовій адміністрації та налагоджено роботу гуманітарного пункту видачі одягу за адресою: вул. Українська, 52.
Надання пожежної машини
Досягнуто домовленості про постачання німецькими партнерами центру пожежної машини для широківської об’єднаної територіальної громади.
Транспортне забеспечення
Регулярно вирішуються завдання щодо транспортного забезпечення для заявників.
Укомплектація складів
Повністю укомплектовані склади працівниками та налагоджено роботу.
Волонтерська діяльність
Налагоджено роботу з десятками мешканців Запоріжжя щодо волонтерської діяльності.
Розміщення гуманітарних вантажів
Регулярно вирішуються завдання з доставки та розміщення гуманітарних вантажів, евакуації та розміщення комерційних вантажів.
Координація діяльності центру
Радником в.о. мера Запоріжжя К.В. Гургурою фінансується та координується діяльність центру та складів, заробітна плата співробітникам, доставка.
Взаємодія з організаціями
Разом із запорізькою обласною та міською владою гуманітарно-інформаційний центр здійснює ефективну взаємодію з наступними контрагентами: волонтерський центр «Паляниця», БФ «Каритес», благодійний фонд оон, благодійний фонд при запорізькій обласній раді, благодійна організація «Барним укермарк (фрг), співтовариство ромів запорізької області, ТОВ «Омега», оператори складського господарства міста: ТОВ «Оболонь», ТОВ «Брідж», ТОВ «Зеніт-логістик», фоп і.Л. Шевчук та а.О. Домолега.
Переговори з міжнародними ГО
Ведуться переговори про співпрацю з міжнародними гуманітарними організаціями, включаючи ті, що працюють під егідою оон, закордонними торгово-промисловими палатами та іншими контрагентами у сфері гуманітарної допомоги.
Розвиток центру
За сприяннi мерії та запорізької державної військової адміністрації, торгово-промислової палати україни формуються подальші етапи розвитку центру.
Співпраця з БО "Майбутнє юа"
Налагоджені зв'язки з благодійною організацією «Майбутнє юа» щодо можливих звернення для організації безкоштовних перевезень.
Співпраця з ГО "Білуга"
Налагоджено співпрацю з гуманітарною організацією "Білуга" про надання продуктових наборів.
Переговори з гр. США
Проведено переговори з гр. США про діяльність центру, який веде роботу з кількома благодійними фондами америки, з метою надання допомоги у роботі гуманітарного центру.
Співпраця
Досягнуто домовленості про співпрацю з організацією «Мальтійський хрест», яка займається наданням медикаментів.
Призначення волонтерів
Висунуто пропозицію World central kitchen про призначення волонтерів.
Зв'язки про надання інформації
Налагоджені зв'язки про надання інформації про гуманітарні центри Запоріжжя та точки видачі гуманітарної допомоги.