Зустріч із керівництвом Запорізького національного університету

Відбулася зустріч керівництва Гуманітарно-інформаційного центру з ректором Запорізького національного університету Миколою Фроловим та проректором Геннадієм Васильчуком.

Зустріч була присвячена перспективам співпраці ЗНУ із фінським університетом LAB (м. Лахті). Попередня домовленість з фінською стороною про обмін досвідом та інноваціями в навчальному процесі, дослідницькій роботі було досягнуто під час візиту запорізької делегації до міста-побратима Запоріжжя у лютому поточного року.

Керівництво ЗНУ виявило велику зацікавленість у встановленні зв’язків із новітнім університетом LAB.

Важливо відзначити, що зараз Запорізький національний університет здійснює взаємодію з десятками вишів по всьому світу. Це і обмін студентськими делегаціями, і реалізація різноманітних спільних проектів, і проведення наукових конференцій, тощо. Серед багатьох міжнародні проектів можна виділити такі як проект сприяння академічній доброчесності (SAIUP), SemData Project, Центр трансферу технологій (IREX UASP), проект Британської Ради в Україні «Активні громадяни», проект «Енергоефективні унверситети» за підтримки агенства USAID та НГО Greencubator, розробка інформаційного порталу «Пороги» за підтримки Державного Департраменту США.

Учасники зустрічі домовилися розробити детальний алгоритм подальшої роботи – для того, щоб у найближчій перспективі провести безпосередньо переговори з керівництвом університету LAB.