Завершено перший сет «Школи волонтерів»

Чергова зустріч «Школи волонтерів» підвела риску під першим сетом волонтерського навчання, який був ініційований Гуманітарно-інформаційним центром та складався із чотирьох семінарів.

Тренінги з питань організації ефективної волонтерської роботи в рамках навчальної програми «Я це можу!» проекту розвитку SIDA «Youth Force – молодь в дії» 2022 для представників волонтерських організацій провели YMCA Запорізької області спільно  з ГО «Український бізнес-клуб».

Загалом у заняттях взяли участь понад 30 осіб, які представляли волонтерські організації Запоріжжя. Ефективність зустрічей, на загальну думку, полягала не тільки у навчанні, а й у конструктивному діалозі, і навіть в обміні думками та досвідом.

На листопад 2022 року заплановано старт наступного етапу «Школи волонтерів». У рамках цього етапу передбачено розширення кола обговорюваних тем – з урахуванням порядку денного, що динамічно змінюється, і тих викликів, які ставить перед українцями російське військове вторгнення і плани противника зі знищення громадянської інфраструктури.