Запорізьких рятувальників привітали з професійним святом

17 квітня у День пожежної охорони – перший з двох професійних свят, які святкують наші рятувальники – до Головного управління ДСНС України в Запорізькій обасті завітали волонтери. 

Представники благодійних організацій «Волонтерський штаб захисту України» з м. Чернівці та Гуманітарного центру «Теплі долоні» передали вогнеборцям пожежні каски, одяг, взуття, шоломи, рукавички, страхувальні пояси та інші необхідні речі. 

Така допомога вкрай необхідна для фахівців Служби порятунку під час ліквідації надзвичайних ситуацій різного характеру, адже допоможе захистити особовий склад від небезпек задля порятунку мирних громадян. 

«Сучасна ДСНС України багато в чому виросла із Пожежної охорони, – зазначила у своїй промові керівник Гуманітарно-інформаційного центру м. Запоріжжя та ГЦ «Теплі долоні» Наталя Єльцова. – Тому пожежники справедливо можуть вважатися фундаментом, основою ДСНС. 

В Україні сьогодні ДСНС має два професійні свята: День пожежної охорони 17 квітня та День рятувальника 17 вересня. Мені здається, це цілком справедливо, бо на пожежників часто лягає найскладніша робота, пов’язана з великим ризиком. І ви виконуєте цю роботу з честю – особливо сьогодні, коли ймовірність виникнення надзвичайних ситуацій зросла у десятки разів. 

Хотілося б, щоб «енесок» – як називають надзвичайні ситуації рятувальники – було менше. І це моє щире побажання всім нам. Але вам, нашим рятувальникам, пожежникам, я хочу побажати здоров’я, благополуччя, стійкості їхнього міцного тилу в особі їхніх сімей. І, звичайно, якнайшвидшого повернення до мирного життя. Бережи вас Бог».

Рятувальники щиро дякували волонтерам за посильну допомогу у покращенні матеріальної бази підрозділів ДСНС, що виконують завдання за призначенням, захищаючи цивільне населення України.