Закупівля вугілля для Свято-Успенського монастиря

У зв’язку з підготовкою до нового опалювального сезону за посередництва запорізької ГО «Гуманітарно-інформаційний центр» було надано допомогу у закупівлі вугілля Свято-Успенському жіночому монастирю, що розташований у с. Приморське Василівського району.

Монастир знаходиться поблизу лінії фронту. У зв’язку з цим парафіян нині небагато, розраховувати на їхню допомогу складно. Люди перебувають у стиснутих життєвих обставинах, багато хто з них виїхав. З іншого боку, черниці, які мешкають у монастирі, покинути його не можуть. Це жінки похилого віку.

На прохання настоятельки монастиря ігумені Зінаїди, Гуманітарно-інформаційний центр сприяв вирішенню проблеми. В результаті благодійники, серед яких запорізький підприємець Костянтин Гургура, виділили кошти на придбання вугілля – закривши, таким чином, близько половини тієї потреби, яка є. Відповідно, не тільки послушниці монастиря будуть у комфортних умовах, а й парафіяни зможуть прийти помолитися у теплі.

Надалі поставлено завдання допомогти із забезпеченням монастиря вугіллям на весь опалювальний період. Навіть із поправкою на те, що потрібне дороге вугілля марки «Антрацит», у Гуманітарно-інформаційному центрі не сумніваються, що зможуть вирішити це питання до початку холодів.