13 грудня представники Бердянської районної державної адміністрації, районної військової адміністрації, а також представники ТГ Бердянського району пройшли тренінг з питань професійної етики для державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування.
Захід проходив в рамках Меморандуму про співпрацю між Бердянською РДА та “Гуманітарно-інформаційним центром м. Запоріжжя”.
Учасники тренінгу не тільки поглибили свої знання щодо етики, а також обговорили складні ситуації, з якими вони можуть зіткнутися у роботі. Зокрема, йшлося про:
- налагодження ефективної ділової комунікації;
- особливості роботи зі зверненнями громадян в умовах воєнного стану;
- організацію здійснення повноважень органів державної влади та місцевого самоврядування у період воєнного стану.
На думку організаторів тренінгу, дотримання норм професійної етики державного службовця — обов’язкова умова, що дозволить сформувати в суспільстві довіру до інститутів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування.