У Запорізькому державному центрі зайнятості нагородили випускників освітньої програми «Я це зможу!», спільного проєкту ГО “Гуманітарно-інформаційний центр м. Запоріжжя” та YMCA Mobile Hub.
Його учасники вивчали особливості бізнес-планування за міжнародними стандартами та створили власні проєкти із залучення коштів для організації своєї зайнятості, створення нових робочих місць для молоді та вразливих категорій громадян.
З успішним завершенням курсу випускників привітала партнер проєкту, директор Запорізької районної філії Запорізького обласного центру зайнятості Ольга Яковлева.
Також під час заходу керівнику YMCA у Запорізькій області Юрію Білому вручено подяку за успішну реалізацію проєкту «Школа волонтерів» та розвиток волонтерської діяльності від імені засновника “ГІЦ” Костянтина Гургури.
Нагадаємо, що торік “Гуманітарно-інформаційний центр” створив низку соціальних проєктів і сьогодні успішно займається їхнім розвитком. Серед них “Школа волонтерів”, мета якого полягає у підвищенні ефективності волонтерської діяльності.
«Я це зможу!» є першою масштабною програмою, яку реалізували в рамках цього проєкту для підвищення кваліфікації волонтерів та організації їхньої самозайнятості.