Вiдбувся другий семiнар «Школи волонтерiв»

У вівторок, 20 вересня, за сприяння Гуманітарно-інформаційного центру у Запоріжжі відбувся черговий, другий із запланованих п’яти семінарів, присвячених якості волонтерської роботи та організації успішної взаємодії між різними суб’єктами гуманітарного руху.

Тренінг з питань організації ефективної волонтерської роботи в рамках навчальної програми «Я це можу!» проекту розвитку SIDA «Youth Force – молодь в дії» 2022 YMCA Запорізької області для молодіжних лідерів та представників волонтерських організацій провели YMCA Запорізької області спільно (доповiдач – Юрiй Бiлий) з ГО «Український бізнес-клуб».

У семінарі взяли участь 16 представників різних волонтерських організацій м. Запоріжжя.

В ході тренінгу учасники отримали знання з основ організації ефективної волонтерської роботи, а під час чаювання поспілкувались між собою та отримали практичні поради від менторів з успішним досвідом організації волонтерської діяльності.

Захід відбувся з дотриманням всіх безпекових умов в приміщенні Гуманітарно-інформаційного центру, Афіна Palace, м. Запоріжжя.

Для довiдки, YMCA України це – всеукраїнський, молодіжний, нерелігійний волонтерський рух, який об’єднує молодих людей для особистісного розвитку, взаємної допомоги та соціального служіння.

семiнар «Школи волонтерiв»

другий семiнар «Школи волонтерiв»

новина 21 вересня