В Олександрівському районі Запоріжжя 28 липня відкрився прихисток для жінок з дітьми, які виїхали з окупованих територій. Шелтер облаштувала громадська організація «Захист жінок України» у співпраці з міжнародними та всеукраїнськими благодійними організаціями.
В урочистому відкритті взяли участь в.о. мера Запоріжжя Анатолій Куртєв, куратор Асоціації шелтерів м. Запоріжжя, голова ГО «Захист жінок України» Любов Кінчевська, керівник Гуманітарно-інформаційного центру Наталія Єльцова, представники ГО «Червона калина», представник омбудсмена у Запорізькій області Микола Волков.
Шелтер розмістився на першому поверсі гуртожитку в районі Малорго ринку. Приміщення з комунального фонду благодійникам надала міська рада. Також силами комунальних підприємств міста в будівлі відремонтували вхід, покрівлю, та виконали часткову заміну мереж водопостачання та водовідведення.