Відбулася зустріч-знайомство із Координаційним гуманітарним центром м. Харкова, яких для обміну досвідом запросила Запорізька обласна військова адміністрація. Кінцевою метою цього запрошення є відкриття філії цієї організації в Запоріжжі.
Запорізький Гуманітарно-інформаційний центр розповів про свою роботу та результати, досягнуті за період з початку війни. Домовилися про подальшу співпрацю та координацію дій у разі реалізації спільних проектів.
Принциповою відмінністю у роботі харківської організації від запорізької є те, що харків’яни зосереджені переважно на координації діяльності громадських організацій на деокупованих територіях.
З усією очевидністю стає зрозуміло, що Запорізькій ОВА поставлено завдання підготуватися до реінтеграції тих районів області, які найближчим часом звільнятимуться під час українського контрнаступу.
Сподіваємося, що апарат Запорізької ОВА надалі пильніше вивчатиме досвід роботи запорізьких громадських організацій та залучатиме їх до реінтеграційних процесів у ході звільнення Запорізької області від окупантів поряд з аналогічними організаціями з інших регіонів.