В Запорiжжi буде створено сучасний прихисток для ВПО

В четверг, 20 октября, при содействии Гуманитарно-информационного центра состоялось подписание меморандума между між Громадською організацією «Спільнота волонтерів об’єднаних iдеєю», Благодійною організацією «Благодійний фонд «Світ українцям» та Обслуговуючим кооперативом «Житлово-будівельний кооператив «На Портовій».

 Вiд «Спільноти волонтерів» меморандум пiдписав голова правління Iлля Бовсуновський, вiд Благодійного фонду «Світ українцям» – представниця фонду Катерина Чернова, вiд Житлово-будівельного кооперативу «На Портовій» –  директор Ганна Домолега.

Метою меморандуму є створення багатофункціонального простору для підтримки людей, які постраждали внаслідок збройного повномасштабного вторгнення Росії на територію України від 24 лютого 2022 року – на базi ЖБК «На Портовій».

Власник будинку зобов`язався надати приміщення, розташованi за адресою вул. Портова, 16-а, «Спільнота волонтерів» i Світ «українцям» – в свою чергу, зобов`язались здійснювати відшкодування комунальних послуг та покращення стану приміщень шляхом втілення ремонтних робіт, прибирання та догляд, облаштування необхiдним обладнанням.

Таким чином, буде створено сучасний прихисток для ВПО, організована діяльнiсть логістичного хабу з доставки та розподілення гуманітарної допомоги для осіб, що будут знаходитись в цьому центрі; організований простiр для проведення освітніх, культурних та інших заходів з метою реінтеграції спiвгромадян, постраждалих вiд вiйни.