У Запоріжжя прибув і був розданий великий гуманітарний вантаж від «Загону небайдужих» зі Львова

8 квітня до Запоріжжя прибула велика фура із гуманітарним вантажем від Міжнародного благодійного фонду «Загін небайдужих» (м. Львів). Кошти для доставки вантажу за тисячу кілометрів збирали зі світу по нитці, але зібрали за лічені дні після того, як керівник фонду Олександр Фінер кинув клич у мережі. 

«Ми віримо, що разом ми сильніше, ніж окремо, – написав Олександр в своєму зверненні до небайдужих співгромадян. – Наша спільнота – це люди з різних країн та міст, які об’єдналися заради спільної мети – допомогти Україні. Дякуємо за вашу підтримку та солідарність! Слава Україні! Україна Єдина!»

В якості допомоги небайдужі українці, які живуть на Західній Україні, зібрали та передали овочі, консервацію, крупи, предмети дитячої та жіночої гігієни, санітайзери, маски, одяг. Також прибули медикаменти, призначені для лежачих хворих, які планується передати до хоспісу при 10-й міській лікарні.

Вантаж прийняли та розсортували. У розвантаженні брали участь представники «Теплих долонь» та 15 осіб із «загону швидкого реагування» – це небайдужі громадяни, які регулярно допомагають гуманітарному центру.

Було сформовано продуктові набори. Третину з них передали хабу Енергодарської громади, третину «Білузі», яка регулярно годує ВПО. З третини, що залишилася, сформували 61 набір для журналістської спільноти з числа внутрішньо-переміщених осіб та ветеранів цієї професії. Також 50 продуктових наборів роздали ВПО, які не мають своїх регіональних гуманітарних хабів у Запоріжжі. І ще 50 наборів належить роздати людям із соціально не захищених категорій населення.