Структура центру

До складу Центру входять шість відділів, які несуть у собі такі функції

Гуманітарно-інформаційний центр запрацював у Запоріжжі буквально з перших днів війни. З кінця лютого поточного року розпочалося структурне оформлення центру як системного хаба, покликаного поєднати зусилля та можливості всіх, хто зацікавлений у налагодженні допомоги особам, які постраждали від війни. Насамперед це державні та недержавні установи, організації, підприємства та окремі особи, які сьогодні зайняті доставкою, збереженням та розподілом різних гуманітарних вантажів, а також наданням широкого спектра консультаційних послуг у сфері гуманітарної допомоги.

ЗА ПЕРІОД З 01.03.2022 Р. ПО СЬОГОДНІ ПРОВЕДЕНА НАСТУПНА РОБОТА:

  1. СТВОРЕНО АКТУАЛЬНИЙ РЕЄСТР СКЛАДСЬКИХ ПРИМІЩЕНЬ, ЯКІ МОЖНА ВИКОРИСТОВУВАТИ ДЛЯ РОЗМІЩЕННЯ ВАНТАЖІВ ГУМАНІТАРНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ; ВАНТАЖІВ, ПРИЗНАЧЕНИХ ЗАДЛЯ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПРОДОВОЛЬЧИХ ЗАПАСІВ МІСТА; ТОВАРІВ ПЕРШОЇ НЕОБХІДНОСТІ, ВКЛЮЧАЮЧИ ТІ, ЩО ВИМАГАЮТЬ СПЕЦІАЛЬНИХ УМОВ ЗБЕРІГАННЯ. ДАНІ РЕЄСТРУ ПОСТІЙНО ОНОВЛЮЮТЬСЯ.
  2. ОРГАНІЗОВАНА РОБОТА КОЛ-ЦЕНТРУ, ДО ЗАВДАНЬ ЯКОГО ВХОДИТЬ: ПРОВЕДЕННЯ КОНСУЛЬТАЦІЙ У РЕЖИМІ ОНЛАЙН; ЗБІР ТА ОБРОБКА АКТУАЛЬНОЇ ІНФОРМАЦІЇ ПРО ОПЕРАТОРІВ ТА МОЖЛИВОСТІ У СФЕРІ ГУМАНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ У ЗАПОРІЖЖІ ТА ОБЛАСТІ.
  3. КООРДИНУЄТЬСЯ ВЗАЄМОДІЯ МІЖ ЗАПОРІЗЬКОЮ ДЕРЖАВНОЮ ВІЙСЬКОВОЮ АДМІНІСТРАЦІЄЮ, ЗАПОРІЗЬКОЮ МІСЬКОЮ РАДОЮ, БЛАГОДІЙНИМИ ОРГАНІЗАЦІЯМИ ТА ФОНДАМИ, ВОЛОНТЕРСЬКИМ РУХОМ, ТОРГОВЕЛЬНИМИ МЕРЕЖАМИ, ПІДПРИЄМСТВАМИ ТА ВЛАСНИКАМИ СКЛАДСЬКИХ ПРИМІЩЕНЬ У ЧАСТИНІ НАЛЕЖНОГО ЗБЕРЕЖЕННЯ ТА РОЗПОДІЛУ ГУМАНІТАРНИХ ВАНТАЖІВ, ФОРМУВАННЯ ДОВГОСТРОКОВИХ ПРОДУКТОВИХ ЗАПАСІВ ДЛЯ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ НАСЕЛЕННЯ НА ВИПАДОК ОБЛОГОВОГО СТАНУ ТА КРИТИЧНИХ СИТУАЦІЙ, ЗУМОВЛЕНИХ ВОЄННИМ СТАНОВИЩЕМ.
  4. ЗОКРЕМА, У СПІВПРАЦІ З ТОРГОВЕЛЬНИМИ МЕРЕЖАМИ «ВАРУС», «СIЛЬПО» ТА «АТБ» СФОРМОВАНО КРИТИЧНІ ЗАПАСИ ПРОДОВОЛЬЧИХ ТОВАРІВ.
  5. ОРГАНІЗОВАНО ЗБЕРІГАННЯ ПРОДОВОЛЬЧИХ НАБОРІВ ТА ПРОДУКТІВ ГЛИБОКОГО ЗАМОРОЖУВАННЯ ДЛЯ ЗАПОРІЗЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ ВІЙСЬКОВОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ.
  6. РОЗМІЩЕНО 1600 ТОНН ВАНТАЖІВ, ТАКИХ ЯК БОРОШНО, ОЛІЯ I ТАКЕ ІНШЕ.
  7. ОРГАНІЗОВАНО БЕЗКОШТОВНЕ РОЗМІЩЕННЯ НА СКЛАДАХ МІСТА ПРОДУКТОВИХ НАБОРІВ ВІД МІНІСТЕРСТВА СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ ТА УРЯДУ НІДЕРЛАНДІВ.
  8. НАДАНО ДОПОМОГУ У РОЗМІЩЕННІ ОСОБОВОГО СКЛАДУ ТА ТЕХНІКИ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ.
  9. НАДАНО ДОПОМОГУ ПІДРОЗДІЛАМ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ОБОРОНИ ЩОДО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЇХ ВІЙСЬКОВИМ ЕКІПІРУВАННЯМ, ЗАСОБАМИ ЗАХИСТУ ТА ЗВ’ЯЗКУ: ГЕНЕРАТОРИ, БРОНЕЖИЛЕТИ, СУПУТНИКОВІ ТЕЛЕФОНИ, РАЦІЇ ТОЩО.
  10. РОЗМІЩЕНО У М. ЗАПОРІЖЖІ 3 ПІДПРИЄМСТВА, ЩО ЕВАКУЙОВАНІ З ТЕРИТОРІЇ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ, ВКЛЮЧАЮЧИ ПІДПРИЄМСТВО ЗІ ЗБИРАННЯ ТА ВИВЕЗЕННЯ ТПВ.
  11. НАДАНО ДОПОМОГУ В ЕВАКУАЦІЇ З ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЙ ТА РОЗМІЩЕННІ У ЗАПОРІЖЖІ ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИХ ОСІБ.
  12. ОРГАНІЗОВАНО ГУМАНІТАРНИЙ СКЛАД ОДЯГУ ПРИ ЗАПОРІЗЬКІЙ ДЕРЖАВНІЙ ВІЙСЬКОВІЙ АДМІНІСТРАЦІЇ ТА НАЛАГОДЖЕНО РОБОТУ ГУМАНІТАРНОГО ПУНКТУ ВИДАЧІ ОДЯГУ ЗА АДРЕСОЮ: ВУЛ. УКРАЇНСЬКА, 52.
  13. ДОСЯГНУТО ДОМОВЛЕНОСТІ ПРО ПОСТАЧАННЯ НІМЕЦЬКИМИ ПАРТНЕРАМИ ЦЕНТРУ ПОЖЕЖНОЇ МАШИНИ ДЛЯ ШИРОКІВСЬКОЇ ОБ’ЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ.
  14. РЕГУЛЯРНО ВИРІШУЮТЬСЯ ЗАВДАННЯ ЩОДО ТРАНСПОРТНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ДЛЯ ЗАЯВНИКІВ.
  15. ПОВНІСТЮ УКОМПЛЕКТОВАНІ СКЛАДИ ПРАЦІВНИКАМИ ТА НАЛАГОДЖЕНО РОБОТУ.
  16. НАЛАГОДЖЕНО РОБОТУ З ДЕСЯТКАМИ МЕШКАНЦІВ ЗАПОРІЖЖЯ ЩОДО ВОЛОНТЕРСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ.
  17. РЕГУЛЯРНО ВИРІШУЮТЬСЯ ЗАВДАННЯ З ДОСТАВКИ ТА РОЗМІЩЕННЯ ГУМАНІТАРНИХ ВАНТАЖІВ, ЕВАКУАЦІЇ ТА РОЗМІЩЕННЯ КОМЕРЦІЙНИХ ВАНТАЖІВ.
  18. РАДНИКОМ В.О. МЕРА ЗАПОРІЖЖЯ К.В. ГУРГУРОЮ ФІНАНСУЄТЬСЯ ТА КООРДИНУЄТЬСЯ ДІЯЛЬНІСТЬ ЦЕНТРУ ТА СКЛАДІВ, ЗАРОБІТНА ПЛАТА СПІВРОБІТНИКАМ, ДОСТАВКА.
  19. РАЗОМ ІЗ ЗАПОРІЗЬКОЮ ОБЛАСНОЮ ТА МІСЬКОЮ ВЛАДОЮ ГУМАНІТАРНО-ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЦЕНТР ЗДІЙСНЮЄ ЕФЕКТИВНУ ВЗАЄМОДІЮ З НАСТУПНИМИ КОНТРАГЕНТАМИ: ВОЛОНТЕРСЬКИЙ ЦЕНТР «ПАЛЯНИЦЯ», БФ «КАРИТЕС», БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ООН, БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ПРИ ЗАПОРІЗЬКІЙ ОБЛАСНІЙ РАДІ, БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ «БАРНИМ УКЕРМАРК (ФРГ), СПІВТОВАРИСТВО РОМІВ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ, ТОВ «ОМЕГА», ОПЕРАТОРИ СКЛАДСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА МІСТА: ТОВ «ОБОЛОНЬ», ТОВ «БРІДЖ», ТОВ «ЗЕНІТ-ЛОГІСТИК», ФОП І.Л. ШЕВЧУК ТА А.О. ДОМОЛЕГА.
  20. ВЕДУТЬСЯ ПЕРЕГОВОРИ ПРО СПІВПРАЦЮ З МІЖНАРОДНИМИ ГУМАНІТАРНИМИ ОРГАНІЗАЦІЯМИ, ВКЛЮЧАЮЧИ ТІ, ЩО ПРАЦЮЮТЬ ПІД ЕГІДОЮ ООН, ЗАКОРДОННИМИ ТОРГОВО-ПРОМИСЛОВИМИ ПАЛАТАМИ ТА ІНШИМИ КОНТРАГЕНТАМИ У СФЕРІ ГУМАНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ.
  21. ЗА СПРИЯННI МЕРІЇ ТА ЗАПОРІЗЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ ВІЙСЬКОВОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ, ТОРГОВО-ПРОМИСЛОВОЇ ПАЛАТИ УКРАЇНИ ФОРМУЮТЬСЯ ПОДАЛЬШІ ЕТАПИ РОЗВИТКУ ЦЕНТРУ.