«Школа волонтерів» презентує програму занять на 2023 рік
# Проєкт “Школа волонтерів”

«Школа волонтерів», яка почала роботу наприкінці літа минулого року і провела декілька успішних сетів, відновлює свої тренінги. Презентація програми навчань на 2023 рік відбудеться 16 березня о 14.00 в коворкінг-просторі ТЦ «Афіна», на 3-му поверсі.

Нагадаємо, проект був ініційований Гуманітарно-інформаційним центром за підтримки YMCA Запорізької області спільно з ГО «Український бізнес-клуб»
в рамках навчальної програми «Я це можу!» проекту розвитку SIDA «Youth Force – молодь в дії» та складався із чотирьох семінарів.

Це були тренінги з питань організації ефективної волонтерської роботи для представників волонтерських організацій.

Нинішня мета проекту залишається незмінною: розвиток гнучких навичок учасників «Школи волонтерів», необхідних для організації плідної роботи, підвищення рівня зайнятості та підтримки підприємництва серед населення.

Заняття передбачають організацію підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації волонтерів, робітників та підприємців з урахуванням сучасних актуальних та перспективних потреб ринку праці, підтвердження результатів неформального професійного навчання, комплексний аналіз стану потреб учасників соціального партнерства, якою є волонтерська діяльність. Також це допомога громадянам у підборі підходящої роботи, а роботодавцям – із добору працівників, та підтримка у працевлаштуванні окремих категорій громадян, які неконкурентоспроможні на ринку праці.

Серед багатьох тем, які заплановані для розгляду, окремий інтерес представляють наступні. «Секрети успіху ефективного написання грантових заявок». «Жіноче лідерство та гендерна рівність». «Аспекти самореалізації сучасної жінки». «Створення власного іміджу. Навички самопрезентації». «Профілактика синдрому емоційного вигоряння в професійній діяльності. Основи стрес-менеджменту».

Більше дізнатися про програму тренінгів можна на презентації, яка, нагадаємо, відбудеться 16 березня.

Тренінги проходитимуть двічі на місяць. Подавайте заявки на участь та приєднуйтесь до занять «Школи волонтерів».