Розширення Гуманітарно-інформаційного центру

Наприкінці квітня в м. Дніпро відбулась робоча зустріч керівництва Гуманітарно-інформаційного центру з представниками дніпропетровського бізнесу, які активно займаються волонтерською діяльністю і виявили бажання об’єднати зусилля з аналогічними громадськими організаціями заради більш ефективної роботи на гуманітарній ниві. 

На зустрічі голова правління Гуманітарно-інформаційного центру Костянтин Гургура презентував діяльність центру та ознайомив присутніх зі стратегією його розвитку. Своєю чергою виконавча директорка центру Наталя Єльцова розповіла про перспективні напрямки розвитку, а  президент ГО YMCA Запорізького регіону Юрій Білий ознайомив присутніх з інноваційною ідеєю створення спільного консалтингового проекту «Асоціація «Агентство підтримки місцевих ініціатив».

Предметно це означає співпрацю та об’єднання чотирьох міст – Запоріжжя, Дніпра, Херсона, Кривого Рога (відповідно трьох регіонів) на базі Гуманітарно-інформаційного центру.

Представник дніпропетровського бізнес-середовища Сергій Касьянов висловився щодо стратегії розвитку центру в контексті об’єднання та ознайомив з інвестиційним кліматом і економічними напрямками діяльності в своєму регіоні. Його доповнила Наталя Бабаченко, яка зазначила головні напрямки співпраці та акцентувала увагу присутніх на спільних заходах між містами регіонів.

Присутні одноголосно ухвалили рішення щодо створення спільної робочої групи з метою вирішення поставлених завдань, а також постановили розробити відповідну концепцію та дорожню карту спільної співпраці.

Серед головних напрямків діяльності спільної громадської організації найбільшу увагу вирішили приділити вирішенню гуманітарних питань, проблемам житлового забезпечення ВПО, розмінуванню деокупованих територій та підвищенню енергоефективності.