Відбулась зустріч представників Гуманітарно-інформаційного центра з міжнародною благодійною організацією «Лікарі без кордонів».
Сьогодні «Лікарі без кордонів» розвивають діяльність щодо допомоги людям під час війни, працюють із найбільш вразливими категоріями населення: людьми похилого віку, маломобільними, лежачими хворими із хронічними захворюваннями, дітьми та сім’ями у скрутних умовах.
Також вони надають допомогу у доступі до базових медичних послуг, консультацій лікаря, медичних препаратів для лікування цукрового діабету, гіпертонії, серцево-судинних захворювань, астми, ХОЗЛ та ще деяких препаратів.
«Лікарі без кордонів» надають медичну допомогу важкохворим і тим, хто потребує допомоги, у форматі домашніх лікарських візитів, медичних консультацій із лікарем, гігієни лежачих, обробки пролежнів. Окремо благодійники надають психологічну допомогу та соціальну підтримку, працюють із любим віком щодо психологічної підтримки, індивідуально або в групі.
У свою чергу Гуманітарно-інформаційний центр має широкі можливості для інформування населення про програми «Лікарів без кордонів» — що й стало предметом окремого обговорення.
За результатами зустрічі вирішили підготувати план співробітництва з можливістю підписання меморандуму.