Відбулася робоча зустріч Асоціація організацій, які займаються видачею гуманітарної допомоги для ВПО у Запоріжжі. В зустрічі прийнали участь й представники Гуманітарно-інформаційного центру міста.
Учасники зустрічі обговорили зміни у роботі з видачі гуманітарної допомоги, пов’язані з тим, що основний донор ADRA Ukraine, який на постійній основі працював з усіма хабами, припиняє видавати гуманітарну допомогу продуктами та переходить на монетизовану допомогу. Яким чином це буде здійснюватися, рішення поки не прийнято. Тому, чи це будуть гроші, талони або сертифікати на продукти для отоварки в супермаркетах, поки не відомо.
Проблема ефективного забезпечення населення гуманітарної допомогою актуалізована в тому числі тому, що є низка переселенців, які не обслуговуються в жодному з діючих районних хабів, а також інші незаможні громадяни, які ніде не зареєстровані, оскільки не підпадають під жодну з чинних категорій соціально не захищених верств суспільства. Тим не менш, ці люди гостро потребують допомоги та підтримки.
Також було обговорено участь Гуманітарно-інформаційного центру у роботі кластера продовольчої безпеки. У зв’язку з цим Гуманітарно-інформаційний центр готує презентацію щодо кожного зі своїх проектів, щоб налагодити максимально ефективну взаємодію з кластером.