Відбулася зустріч низки громадських організацій, яка була присвячена обміну досвідом щодо налагодження співпраці з містами-побратимами. Участь у зустрічі взяли Запорізький клуб підприємців, РГ «Світ добра», ГО «У дорозі», Волонтерська група «Борщ», БФ «Покоління майбутнього», Центр розвитку бізнес-технологій та культури, ГО «Гуманітарно-інформаційний центр».
У ході зустрічі учасники поділилися досвідом співпраці з містами-побратимами, а також приділили увагу аналізу тієї роботи, яка на цьому напрямі проводиться міською владою, інститутом розвитку Запоріжжя тощо.
Запорізький гуманітарно-інформаційний центр розповів про свою поїздку до міста-побратима Лахті, а Денис Васильєв, Центр розвитку бізнес-технологій та культури – про результати своєї роботи з британським містом Бірмінгем, партнерським відносинам з яким нещодавно виповнилося 50 років.
Окрему увагу приділили перспективам поновлення співробітництва з німецьким містом Оберхаузен.
З питань, які обговорювались, найближчим часом заплановано зустрічі із департаментом культури, а також із Сектором міжнародного співробітництва виконавчого комітету Запорізької міської ради.