11 444 одиниць кількість публікацій 53 750 людей охоплення аудиторії 30 150 людям гуманітарної допомоги надано 15 000 000 грн. сума на яку сформовано стратегічного запасу для 700 тисяч людей у розмірі 800 тонн з витратами на зберігання у розмірі 1,75 млн.грн. 28 800 000 грн. сума гум. допомоги на яку доставлено 720 кубометрів речей 13 150 000 грн. сума гум. допомоги на яку доставлено 146 тонн продуктів 28 000 грн. сума на яку організовано безкоштовні заняття спортом для 30 дітей та 20 дорослих 50 волонтерів отримали навчання на суму 189 тисяч грн. 12 складских баз залучено для розміщення гуманітарних вантажів на безоплатній основі загальною площею понад 8 тис. м/кв. (Загальна сума оренди понад 500 тис. грн.). 3 000 м2 площа складських приміщень для громадських та благодійних організацій , загальна сума оренди 1 млн.грн. 58 волонтерів залучено до співпраці 61 організацій партнерів у співробітництві 12 організацій з якими встановлена та розширюється міжнародна співпраця 730 000 грн. сума допомоги ЗСУ, ТРО, СБУ (бронежилети, генератори, комп’ютери, то що).

Про меморандум із запорізькою міською владою

У вівторок, 26 липня, відбулося засідання активу громадської організації «Гуманітарно-інформаційний центр», на якому виступила керівник БФ «Бути щасливим» та Релігійної громади «Світ добра» Олена Кареліна.

Олена Кареліна розповіла про меморандум із Запорізькою міською владою, домовленість про підписання якого досягнуто за результатами нещодавньої зустрічі у мерії.

На даний момент, повідомила вона, волонтерський рух у Запоріжжі прийшов до рівноваги. Ті, хто має намір працювати серйозно та послідовно, відпрацювали алгоритми взаємодії з гуманітарними організаціями, західними партнерами. Водночас влада прийшла до потреби тіснішої співпраці з тими, хто надає допомогу запорожцям, внутрішньо переміщеним особам, нашим військовим. І стала ініціатором підписання меморандумів із ними.

За словами Олени Кареліної, меморандум надає можливість оптимізувати роботу. Будучи включеним до спеціального реєстру, повідомила вона, ти отримуєш можливість безперешкодно проїжджати блок-пости, за необхідності працювати 24/7 без огляду на обмеження комендантської години тощо.

При цьому одних декларативних намірів замало, уточнила доповідач. Тому проводиться перевірка: розмова у телефонному режимі з командирами військових підрозділів, яким надається допомога, організаціями-партнерами, внутрішньо переміщеними особами.

За результами розмови члени ГО «Гуманітарно-інформаційний центр» дійшли висновку про необхідність підписання аналогічного меморандуму з міською владою. Підготовча робота вже ведеться.