Про меморандум із запорізькою міською владою

У вівторок, 26 липня, відбулося засідання активу громадської організації «Гуманітарно-інформаційний центр», на якому виступила керівник БФ «Бути щасливим» та Релігійної громади «Світ добра» Олена Кареліна.

Олена Кареліна розповіла про меморандум із Запорізькою міською владою, домовленість про підписання якого досягнуто за результатами нещодавньої зустрічі у мерії.

На даний момент, повідомила вона, волонтерський рух у Запоріжжі прийшов до рівноваги. Ті, хто має намір працювати серйозно та послідовно, відпрацювали алгоритми взаємодії з гуманітарними організаціями, західними партнерами. Водночас влада прийшла до потреби тіснішої співпраці з тими, хто надає допомогу запорожцям, внутрішньо переміщеним особам, нашим військовим. І стала ініціатором підписання меморандумів із ними.

За словами Олени Кареліної, меморандум надає можливість оптимізувати роботу. Будучи включеним до спеціального реєстру, повідомила вона, ти отримуєш можливість безперешкодно проїжджати блок-пости, за необхідності працювати 24/7 без огляду на обмеження комендантської години тощо.

При цьому одних декларативних намірів замало, уточнила доповідач. Тому проводиться перевірка: розмова у телефонному режимі з командирами військових підрозділів, яким надається допомога, організаціями-партнерами, внутрішньо переміщеними особами.

За результами розмови члени ГО «Гуманітарно-інформаційний центр» дійшли висновку про необхідність підписання аналогічного меморандуму з міською владою. Підготовча робота вже ведеться.