Представниця Гуманітарно-інформаційного центру побувала на міжнародному тренінгу в Грузії

В рамках міжнародного проекту Strengfhening Capacityof members of Ukrainian в березні поточного року представник Гуманітарно-інформаційного центру Любов Карпенко у складі української делегації стала учасником тренінгу в м.Батумі, Грузія. Тренінг був присвячений питанням подолання наслідків катастроф та надання гуманітарної допомоги під час надзвичайних ситуацій. Його проводили тренер міжнародної кваліфікації представник Червоного Хреста Грузії Каха Мамуладзе та лідер волонтерів, тренер по першій допомозі Маріам.

Під час перебування в Батумі учасниці тренінгу зустрілись з українками, які прибули в Грузію після розпочатої великомасштабної війни в Україні, вислухали історії їх прибуття в Батумі, проблеми, з якими вони стикаються і намагаються вирішити за допомогою грузинських волонтерів. Незважаючи на труднощі, українці вірять в Перемогу ЗСУ і чекають, коли можна буде повернутись додому.

Також відбулась зустріч з керівником батумского партійного осередку партії «Lelo for Georgia» Гено Табідзе і головою Благодійного фонду «Alilo 2015» Зімларі Берідзе. В офісі фонду працюють волонтери, плетуть сітки, видають гуманітарну допомогу, проводять зустрічі.

Атмосфера в місті постійно нагадує, що в нашу Перемогу вірять не тільки українці, а і народ Грузії, який допомагає і підтримує українців в боротьбі проти спільного ворога. Грузинські волонтери, з якими пощастило спілкуватись в Батумі, Ленура Мелгазієва, Керівник Благодійного фонду Зимлари Берідзе розказали, як вони збирають донати для Грузинського легіону, який воює разом із ЗСУ, допомагають українцям, що зараз перебувають в Батумі, приймають українських дітей.

Своєю чергою, Любов Карпенко розповіла про діяльність Гуманітано-інформаційного центру та, зокрема, про фотовиставку «Війна в нашому домі: Запоріжжя», яка побувала у Фінляндії, а зараз експонується вдома. Ця інформація викликала живий інтерес, грузинська сторона висловила готовність розмістити таку виставку у себе.