27 жовтня «Гуманітарно-Інформаційний центр» м. Запоріжжя підписав меморандум про співпрацю з Бердянською районною державною адміністрацією та районною військовою адміністрацією.
Метою документу є забезпечення ефективної співпраці в гуманітарній сфері та соціальної підтримки внутрішньо переміщеним особам з Бердянського району, які зараз мешкають у Запоріжжі.
Підписання меморандуму є вагомим кроком у забезпеченні соціальної підтримки та інтеграції ВПО в українському суспільстві. Співпраця між сторонами дозволить забезпечити координацію зусиль та ефективне використання ресурсів для досягнення спільних цілей.
Ми впевнені, що така співпраця буде корисною для всіх сторін, а результати спільних дій допоможуть покращити життя ВПО з Бердянського району.