У Фінляндії 14 листопада відбувся благодійний показ документального музичного фільму “Реквієм. SOS Запоріжжя”. Він проходив у Лахті, який є містом-побратимом Запоріжжя.
На знак вшанування пам’яті людей, які стали жертвами ракетних бомбардувань у Запоріжжі 2022 року, стрічку-свідчення трагічних подій створили місцеві музиканти.
Денис Васильєв (автор, продюсер, проєкт “Barabanza Music”), Сергій Кучеренко (відео), Дмитро Гуляков (саундпродюсер) зафільмували 6 локацій, що зазнали руйнування через ракетні удари. Унікального звучання фільму надали звуки реальних вибухів, записані Денисом Васильєвим під час атак, і музичні інструменти, які також були пошкоджені.
“Слід ракетних ударів має все, що є в нашому фільмі, від місць зйомок, задіяних у ньому предметів до життєвих історій всіх, причетних до створення стрічки. Це і є головна особливість стрічки”, — зазначив Денис Васильєв.
У зйомках фільму також взяли участь представники усіх християнських церков міста. Разом вони влаштували великий молебень за душі загиблих.
Кошти, отримані під час показу, будуть направлені “Гуманітарно-інформаційному центру м. Запоріжжя” на допомогу людям, які постраждали від російської агресії.
![]()
![]()
![]()