До співпраці з Центром приєдналася досвідчений волонтер, яка координує роботу трьох організацій
# Корисна інформація

У понеділок, 22 серпня, відбулося підписання меморандуму про співпрацю між Громадською організацією «Гуманітарно-інформаційний центр» та благодійними фондами «Бути добру», «Бути щасливим», а також Релігійною громадою «Світ добра».

З боку Центру меморандум підписала керівник організації Наталія Єльцова, з боку благодійних фондів та релігійної громади – Олена Кареліна.

Метою меморандуму є взаємодія та координація діяльності для отримання позитивного результату у висвітленні діяльності волонтерів, інформаційної підтримки одержувачів волонтерської допомоги, пошуку шляхів комплексного вирішення проблем, що постають перед волонтерськими організаціями та постраждалими від війни.

Насамперед це стосується ефективного використання наявних можливостей щодо надання оздоровчої, медичної, психологічної, моральної та матеріальної допомоги, у тому числі для сприяння вирішенню житлових проблем.

– Я займаюся волонтерською роботою з 2014 року, багато і тісно працюю з нашими військовими, – наголосила Олена Кареліна. – Тому впевнена, що зможу поділитись досвідом з іншими партнерами Гуманітарно-інформаційного центру. Власне, обмін актуальною інформацією та пошук оптимальних рішень, в тому числі й у плані логістики, однозначно буде всім нам на користь.