Четвертий вантаж від «Загону небайдужих»

Надійшов черговий, вже четвертий великий гуманітарний вантаж від львівського Благодійного фонду «Загін небайдужих». Цього разу галичане знов назбирали для мешканців Запоріжжя тони продуктів. Це вже традиційно овочі, домашня консервація, сало. 

Прийом та розвантаження здійснили волонтери Гуманітарного центру «Теплі долоні», що є складною частиною Громадської організації «Гуманітарно-інформаційний центр» м. Запоріжжя.

– Після сортування вантаж буде розподілено між гуманітарними хабами районних адміністрацій та безпосередньо внутрішньо переміщеними особами з районів області, інших населених пунктів України, – каже керівник «Гуманітарно-інформаційного центру» Наталія Єльцова. – Як правило, залежно від кількості ВПО на районну громаду припадає від 1 до 3 тон продуктів. Також продуктова допомога надається адресно соціально не захищеним громадянам. Від імені всіх одержувачів цієї допомоги висловлюю щиру подяку «Загону небайдужих» та мешканцям західних областей, які вкотре діляться з нами своїми запасами, а, головне, теплом своїх сердець.