Черговий меморандум про співпрацю
# Корисна інформація

На минулому тижнi, 17 серпня, відбулося підписання меморандумі між ГО «Гуманітарно-інформаційний центр» та Громадською спілкою «Запорізький ресурсний центр «КРУГ».

Громадська спілка «Запорізький ресурсний центр «КРУГ» є громадським об’єднанням, членами якої є житлово-будівельні кооперативи та об’єднання співвласників багатоквартирних будинків м. Запоріжжя та Запорізької області.

Головною метою та предметом діяльності спілки є сприяння в позитивному вирішенні питань, які виникають перед ОСББ та ЖБК щодо їх функціонування, ефективного управління та утримання будинків і прибудинкової території.

У співпраці з ГО “Інформаційно-гуманітарний центр” КРУГ зможе вирішувати питання системного забезпечення мешканців багатоквартирних будинків гуманітарною допомогою, координувати питання цивільного захисту населення, відстежувати проблеми, з якими стикаються рядові запорожці та внутрішньо переміщені особи – для того, щоб виробляти оптимальні алгоритми надання їм допомоги, розробляти маршрути евакуації у разі виникнення такої потреби тощо.