25 тисяч людей вже отримали допомогу у БФ «Теплі долоні»

Скрупульозний облік людей, які отримали гуманітарну допомогу, потрібен не лише для звітності, а й для того, щоб оцінити ефективність роботи та зрозуміти, в якому напрямку можливо розвиватися далі. У цьому сенсі Благодійний фонд «Теплі долоні», який працює у взаємодії з Гуманітарно-інформаційним центром, за вісім місяців своєї роботи, починаючи з середини березня, надав гуманітарну допомогу у вигляді одягу, взуття, ковдр, постільної білизни, продуктів харчування – 25 тисячам чоловiк. Насамперед йдеться про внутрішньо переміщених осіб та громадян із соціально незахищених категорій населення: пенсіонерів, інвалідів, багатодітних.

При цьому, наголошують у Фонді, ми вдячні за кожну допомогу, кожен донат незалежно від обсягів. Так, у жовтні Міжнародний благодійний фонд «Загін небайдужих» надав 100 наборів – продукти харчування, засоби гігієни та медикаменти – які «Теплi долонi» організовано роздали запорожцям, які постраждали від прильоту ракети в будинку на вул. Зестафонська, 8.

Аналогічним чином склалася співпраця з подружжям Тараненкj, Яруном та Дживою, блогерами, які живуть в Ізраїлі. На організованому ними квартирнику – Джіві співає – вони зібрали понад 20 тисяч грн, які й перерахували фонду. На ці кошти, повідомляє керівник ГО «Гуманітарно-інформаційний центр» Наталія Єльцова, було закуплено засоби гігієни, побутову хімію та сформовано відповідні набори. Ці набори були передані нужденним запорожцям.

Робота ведеться безперервно, акцентує Наталія Єльцова, щодня ми приймаємо та надаємо допомогу 200 і більше осіб.