23 серпня відбулася консультаційна сесія з партнерами Гуманітарно-інформаційного центр — ГО «СТЕП», де мешканці Оріхівської громади, зокрема внутрішньо переміщені особи, мали змогу отримати важливі юридичні консультації. Під час заходу учасники отримали відповіді на найпоширеніші та найбільш актуальні запитання.
Дякуємо всім партнерам за підтримку, а також Світлані Мандрич за чудову організацію заходу, який допомагає людям бути обізнаними та захищеними в ці непрості часи. Спільними зусиллями ми рухаємося вперед!
![]()
![]()