11 444 одиниць кількість публікацій 53 750 людей охоплення аудиторії 30 150 людям гуманітарної допомоги надано 15 000 000 грн. сума на яку сформовано стратегічного запасу для 700 тисяч людей у розмірі 800 тонн з витратами на зберігання у розмірі 1,75 млн.грн. 28 800 000 грн. сума гум. допомоги на яку доставлено 720 кубометрів речей 13 150 000 грн. сума гум. допомоги на яку доставлено 146 тонн продуктів 28 000 грн. сума на яку організовано безкоштовні заняття спортом для 30 дітей та 20 дорослих 50 волонтерів отримали навчання на суму 189 тисяч грн. 12 складских баз залучено для розміщення гуманітарних вантажів на безоплатній основі загальною площею понад 8 тис. м/кв. (Загальна сума оренди понад 500 тис. грн.). 3 000 м2 площа складських приміщень для громадських та благодійних організацій , загальна сума оренди 1 млн.грн. 58 волонтерів залучено до співпраці 61 організацій партнерів у співробітництві 12 організацій з якими встановлена та розширюється міжнародна співпраця 730 000 грн. сума допомоги ЗСУ, ТРО, СБУ (бронежилети, генератори, комп’ютери, то що).

Можливість медичної евакуації до клінік Європи
# Інформація для внутрішньо переміщених осіб # Інформація про юридичну допомогу та евакуацію

Мінреінтеграції повідомляє про можливість медичної евакуації до клінік Європи

Постраждалі внаслідок збройної агресії рф українські громадяни можуть бути евакуйовані та доправлені на спеціалізоване лікування до клінік Європи. Рішення про направлення пацієнта на лікування за кордон приймає лікар, керуючись встановленими критеріями направлення громадян України для лікування за кордон.
Рекомендовано скеровувати на продовження лікування за кордоном такі категорії пацієнтів, як:

  • пацієнти з травмами, отриманими внаслідок збройної агресії рф проти України, які потребують надання третинної (високоспеціалізованої) медичної допомоги;
  • пацієнти, які потребують надання комбустіологічної допомоги (опіки);
  • діти з новоутвореннями, які потребують надання високоспеціалізованої медичної допомоги;
  • дорослі пацієнти з новоутвореннями, які потребують надання високоспеціалізованої медичної допомоги;
  • діти з орфанними захворюваннями.

У рамках медичної евакуації транспортування та лікування українських громадян фінансують міжнародні організації, а також країни, що приймають українців.

Для внесення до списку пацієнтів, які підлягають медевакуації, пацієнт має звернутись в обласний заклад охорони здоров’я до визначеної особи, відповідальної за направлення громадян України для лікування за кордон на період дії воєнного стану.

Заклади охорони здоров’я формують евакуаційні листи, згідно яких Міністерство охорони здоров’я проводить подальшу підготовку до проведення медичної евакуації.

Детальніше за номером контакт-центру МОЗ: 0800602019