Багатоцільова програма грошової допомоги
# Інформація для внутрішньо переміщених осіб # Інформація про програми грошової допомоги

Естонська рада у справах біженців реалізує програму надання багатоцільової матеріальної допомоги для того, щоб підтримати українців, які постраждали від війни.

Ми підтримуємо різні цільові групи у наступних областях: Запорізька, Донецька, Луганська, Харківська, Сумська, Чернігівська, Херсонська, Миколаївська, Одеська.

Багатоцільова матеріальна допомога надається на основі оцінки вразливості, яка здійснюється на індивідуальній основі. Оцінка вразливості здійснюється консультантом протягом дзвінка. Ми враховуємо різні життєві ситуації, що зумовлюють вразливість, зокрема: втрата годувальника домогосподарства, внаслідок бойових дій повністю втратили житло або житло зазнала значних руйнувань, інвалідність або тяжкий стан здоров’я,  одинока мати/батько з неповнолітніми діти; домогосподарства, де є жінка є годувальницею, малозабезпечені родини, в яких є неповнолітні діти, новонароджені, вагітні жінки та жінки, які годують новонароджених, люди похилого віку та інші. Рішення щодо допомоги базується на наданій інформації від заявника та приймається консультантом.

Якщо прийнято рішення щодо надання Вам багатоцільової матеріальної допомоги, сума допомоги складає 2220 грн на одну особу на 3 місяці. Матеріальна допомога буде перерахована на банківський рахунок, який Ви вказали.

Детальні кроки як отримати грошову допомогу вказані на сайті за посиланням – https://register.pagulasabi.ee/uk/