11 444 одиниць кількість публікацій 53 750 людей охоплення аудиторії 30 150 людям гуманітарної допомоги надано 15 000 000 грн. сума на яку сформовано стратегічного запасу для 700 тисяч людей у розмірі 800 тонн з витратами на зберігання у розмірі 1,75 млн.грн. 28 800 000 грн. сума гум. допомоги на яку доставлено 720 кубометрів речей 13 150 000 грн. сума гум. допомоги на яку доставлено 146 тонн продуктів 28 000 грн. сума на яку організовано безкоштовні заняття спортом для 30 дітей та 20 дорослих 50 волонтерів отримали навчання на суму 189 тисяч грн. 12 складских баз залучено для розміщення гуманітарних вантажів на безоплатній основі загальною площею понад 8 тис. м/кв. (Загальна сума оренди понад 500 тис. грн.). 3 000 м2 площа складських приміщень для громадських та благодійних організацій , загальна сума оренди 1 млн.грн. 58 волонтерів залучено до співпраці 61 організацій партнерів у співробітництві 12 організацій з якими встановлена та розширюється міжнародна співпраця 730 000 грн. сума допомоги ЗСУ, ТРО, СБУ (бронежилети, генератори, комп’ютери, то що).

Обленерго мають застосовувати понижуючий коефіцієнт споживання електричної енергії
# Інформація для незахищених верст населення # Корисна інформація

Обленерго мають застосовувати понижуючий коефіцієнт споживання електричної енергії у разі відсутності фактичних показів лічильника

З метою захисту українських споживачів у разі виникнення надзвичайної ситуації в об’єднаній енергетичній системі України та вимушеного обмеження у споживанні електроенергії через масовані російські обстріли було ухвалено рішення, що унеможливлює нарахування за неспожиту електроенергію побутовим споживачам.

Відповідна постанова №1603 була ухвалена у п’ятницю, 2 грудня Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП).

Зазначається, що через аварійні та планові відключення нерідко виникають ситуації, коли передати показники лічильників технічно неможливо, при цьому обсяги середньодобового споживання очікувано зменшуються.

«З метою унеможливлення проведення нарахувань за неспожиту побутовими споживачами електричну енергію даною постановою передбачено ряд дій, які необхідно вжити операторами систем розподілу в аспекті захисту прав споживачів», — йдеться у повідомленні.

Мова йде про застосування понижуючого коефіцієнта споживання електричної енергії під час визначення середньодобового обсягу споживання електричної енергії індивідуальним побутовим споживачам у розрахунковому місяці у разі відсутності фактичних показів лічильника.

Окрім цього, обленерго має повідомляти НКРЕКП до 25 календарного дня місяця, що настає за розрахунковим місяцем, щодо величини застосованого коефіцієнта зміни споживання електричної енергії під час розрахунку обсягів надходження в електричні мережі.